...

اگه همه چیز از پیش تعیین شده بود ،
اگه قرار بوده نتیجه همین باشه ،
اگه این برنامه فرمایشی بود ،
اصلا چرا در این کشور چیزی به نام رای گیری وجود داره ؟
چرا اسم دموکراسی رو میارین ؟
چرا می گین انتخاب مردم ؟
چرا این همه وقت و هزینه ؟
از اول بگین "باید" این رئیس جم.هور باشه ! اصلا تا آخر عمر !
 هر کاری دوست دارین بکنین ،
     اما لطفا ما رو احمق فرض نکنین !

لال شوم، کور شوم، کر شوم     لیک محال است که من خر شوم!

     دیگه رای نمی دم !

/ 21 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آسمونی

دوستان عزیز ، قسمت پاسخ به نظرات باز نمی شه . انشا ا... در اولین فرصت پاسخ می دم . فقط اینو بگم که اگه این واقعا برای ما شکست بود و واقعا کاندیدای ما رای نمی آورد ، قبول می کردیم . الان مهم تر از این که چه کسی رو منصوب کردن اینه که مردم به بازی گرفته شدن ! به شعور یک ملت توهین شده ! حتی به شعور شمایی که به دکترتون رای دادین و دارین به خودتون تلقین می کنین که انتخابات سالم بوده ! (خودتون هم می دونم قلبا باور ندارید ! )

آسمونی

می گین سالم بوده ؟ نمی شنوید ؟ بوی تعفنش همه دنیا رو گرفته !!

مینا(بهار نیلی)

آسمونی جون یعنی تو واقعآ نمیدونی که چرا در این کشور چیزی به نام رای گیری وجود داره ؟ واقعآ نمیدونی چرا اسم دموکراسی رو میارن؟ و ... خوب من بهت میگم. هر چند جوابش رو خودت توی مصراع دوم شعر گفتی. برای خر کردن مردم.

فرشته

مگه زمان خاتمی نفهمیدیم اینا همه شون "یکی" هستن! یکی! همه از رهبر دستور می گیرن! شما برای یک کشور رهبر می خواهین یا مثل کشورهای نرماله دیگه رییس جمهور؟!

انار سبز

منتظرتون هستم با مطالب جدید بدو تا دیر نشده

انار سبز

نمیدونم احساس میکنم بازی خوردیم بدجور بازیچه شدیم ناجور شاید یک وقتی برسه که دیگه لازم نباشه نمایش بدن و همینجوری فرد منتخب اعلان بشه

رایان

فضای خونه‌ی ما فضای آزاد و سالمیه! برای اولین بار که با مادرم و پدرم صحبت میکردم ازشون پرسیدم به کی رای دادین!! (باورت میشه؟) اینهمه میگن مسنها به احمدی نژاد رای دادن! نه تنها گفتند که به موسوی رای داده اند بلکه دریغ از اظهار یک نفر که در دور و اطراف به کسی غیر از موسوی رای داده باشه! میدونی که روابط عمومی زنها و قدیمیها خوب و گستردس! تازه محله‌ی پدری من محله‌ای مذهبی و سنتیست. حیرتا! حسرتا!

امیر

به امید پیروزی راستی و صداقت بر دروغ وتزویر !

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. در پی مشکلات به وجود آمده در انتخابات ریاست جمهوری 88 تاکنون نامه هایی را به 1.مجمع روحانیون مبارز 2.شیخ اصلاحات"مهدی کروبی" 3.حضرت آیة اللّه العظمى یوسف صانعى نوشته ام. بیانیه ای را هم آماده کرده ام برای وبلاگ نویسانی که به نتیجه انتخاات اعتراض دارند. اگر تو هم به نتیجه انتخابات اعتراض داری،می توانی پس ازخواندن آن بیاینه در وبلاگم،آن را مضا’ کنی. (نام ونشانی وبلاگت را بدهی تا در بخش"امضا’"قراردهم.) گرچه میدانم کسی توجهی به نوشتارهای ما نمیکند،ولی بهتر از دست روی دست گذاشتن می باشد. چشم در راه پاسخ تو هستم. شادوپیروزباشی. بدرود.

حقیقت جو

برای اینکه دیکتاتوری ذره ذره ممکن است. برای اینکه به ما بگویند خودتان انتخاب کردید برای اینکه رای ما را بدزدند و دروغ هاشان را به اسم رای خود ما به ما تحویل دهند... برای اینکه ...