اگه سبزم , اگه جنگل ...

     " می شود , می توانیم " !!!

    نه این شعار باراک اوباما نیست ! این جا ایران است و این شعار یکی از کاندیداهای دوره ی دهم ریاست جمهوریست ! ( لازمه بگم کدوم کاندیدا؟! )
   اما چیزی که جالبه اینه که عجیب آدمو یاد شعار اوباما 

 "Yes , We Can "  میندازه !
   ما که از وقتی یاد داریم آمریکا گرگ بد گنده بوده و همش هر اقدامی که انجام می دادیم در این جهت بوده که مشت محکمی بر دهان دشمنان به خصوص آمریکای شیطانی ! بزنیم , به خصوص چند سال اخیر که با انرژی هسته ایمون این یانکی های از خدا بی خبر رو کور کردیم و ... اینا !
  پس چه طور شده که (استغفرا...ساکت) غرب زده شدیم و شعار رئیس جمهور فعلی اونا رو روی در و دیوارمون می بینیم ؟!

______________________________________________________

تا اطلاع ثانوی ....
سبز سبز سبز , همه چیز سبز , همه چیز سبز! بغل

(خدا بیامرزه خسرو شکیبایی رو ! )

/ 6 نظر / 8 بازدید
رایان

انشالا همیشه سبز باشین عجالتا میشه فونتتون رو عوض کنین تا اینطوری قاراشمیش نباشه نوشته هاتون!! الهی بمیره این آمریکا که هر چی میکشیم از دست اون میکشیم! [ناراحت] من که به طالبان رای میدم! اگه یه هواپیما و یه 30 40 کیلویی بمب اتمی هم به من بده میرم خودمو میزنم به نیویورک!!

بز کوهی

سلام! شما هم موسوی؟! تازه ش هم که ، شعار -های-کروبی ( تغییر ، با هم برای تغییر .تنها برای ایران، تغییر برای ایران و...) هم شباهت جالبی با شعار اوباما(change)داره . ظاهرا دوستان خیال کردن چون این شعار ها واسه باراک جواب داده و اون تو انتخابات پیروز شده این ور هم جواب میده . نه بابا ! زمان ما عمو سام نامی بود که ریش بزی و موی دم موشی داشت و دماغش هم تو آفساید بود . .یدونه از این کلاه های شکار آهوی شرلوک هولمز با طرح پرچم آمریکامیذاشت رو کله ش ، یه جلیقه ی تنک قرمز و آبی میپوشید که شکمش همیشه از لاش میزد بیرون ،یه چنگک خونی هم جای دست چپ یا راست داشت . همیشه هم بدون رعایت توصیه های ایمنی ، روز 22 بهمن آتیش می گرفت[منتظر]

مینا(بهار نیلی)

شعار های آمریکای جهان خوار و آمریکای جنایتکار مال حالا که نیست عزیزم.الآن زمان انتخاباته و ما باید از شعار کشور دوست و برادر برای آمریکا استفاده کنیم .تا باز بعد از انتخابات ببینیم چطور میشه.[چشمک]

طرفدار

پشت صحنه انتخابات همراه با فیلم و عکس

بیژن آریا

درود بر گرامی همدلان. اکنون که به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نزدیک میشویم بر خود لازم دیدم نکته ای را به همه گرامی همدلانم بگویم. صمیمانه از تمامی کسانی که قصد رای دادن دارند خواستارم در روز رای گیری همراه با پدر،مادر،پدر بزرگ،مادر بزرگ ودرکل با هرشخص دیگیری که که از سواد کافی برخوردار نمی باشد به پای صندوق های رای بروید و برای آنها نام کاندیدای مورد نظرشان را بنویسید. چون کسانی که سواد کافی ندارند یا به هردلیلی رای خود را میدهند کس دیگری بنویسد امکان دارد آن شخص تقلب کرده و نام کاندیدای موذد نظر خود را بنویسد. از تمامی شما خواستارم که این را به تمامی دوستان و اشنایان خود بگویید که همراه با اشخاص کم سواد به پای صندوق های رای بروند تا خدایی نکرده تقلبی صورت نگیرید. ویادتان باشد که حتی یک رای هم یک رای است و باید تاجایی که میتوانیم جلوی تقلب را بگیریم. به امید پیروزی بر احمدی نژادیسم ها در بهارر88. شادوپیروزباشید. بدرود.

عطیه

زنده باد سبز! زنده باد صداقت! زنده باد مردم آگاه و در صحنه! زنده باد شما این دوست سبز من! همیشه سبز میخواهمت...