توی این دنیا هر کسی یه دلخوشی داره... به نظر من این دلخوشی هر چند کوچیک برای زندگی لازمه. اصلاً بدون دلخوشی نمی شه زندگی کرد. دلخوشی یعنی امید. وقتی توی زندگی دلخوشی داشته باشیم امید هم داریم و از اونجایی که امید در زندگی لازمه پس دلخوشی هم چیز خوبیه !
   دنیای آدما متفاوته . هر کس به تناسب دنیای خودش یه جور دلخوشی داره...بعضی از دلخوشی ها کوتاه مدتند و بعضی طولانی تر...
من مدتیه تصمیم گرفتم یه جور دیگه به زندگی نگاه کنم...از یه دریچه ی دیگه...مگه چقدر برای زندگی فرصت داریم؟ ما می تونیم از هر لحظه ی زندگی لذت ببریم. حتی از خوردن یه بستنی خوشمزه ! ولی باید دیدمون روعوض کنیم تا بتونیم همه چیزو قشنگ ببینیم. لحظه ها رو ما می سازیم و این به خودمون بستگی داره که از اونا لذت ببریم یا نه ! حتی میشه از کسل کننده ترین لحظه ها هم لذت برد اگه به نکته های مثبت اون توجه کرد (من خودم امتحان کردم. باور کنین میشه !  )
  البته من فکر می کنم که غم و غصه هم توی زندگی لازمه ! گاهی لازمه بشینی و از ته دل گریه کنی تا سبک بشی ! اصلاً اگه غم و غصه نباشه شادی هم رنگ می بازه و دیگه لطفی نداره...هر دوی این ها لازمه.... نظر شما چیه؟؟؟

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
Saeed

اميدوارم وبلاگ جالبی بشه

no body

برخيز و مخور غم جهان گذران بنشين و دمی به شادمانی گذران در طبع جهان اگر وفايی بودی نوبت به تو خود نيامدی از دگران در اين جهان بدون ترديد تنها هدف از آفرينش ما خوب زندگی کردن می باشد زندگی سراسر شاد و همراه با خوشی و من اصلا به هيچ وجه در هيچ موقعی با گريه کردن موافق نيستم اگه گفتی من کيم؟

ali

سلام.اميدوارم موفق باشی.منظورت رو از اينکه دنبال معماری می گشتی نفهميدم اما اگر منظورت اينه که چرا در مورد معماری خيلی نمی نويسم چون تموم زندگی من رو معماری پر کرده ديگه دوست دارم وبلاگم رو با شعرهام پر کنم.بازم سر می زنم.

NaHaYaT

به هر حال موفق باشين.منتظر مطالبتون هستم

رایان

فکر کنم برای این نوشته های قدیمیت نظر بزارم خودت هم باید بخونی تا یادت بیافته چی به چیه !! نمیدونم نمیخام باعث اذیت بشم